• Slovenčina
  • Slovenčina
Základy našej firmy stoja na projekte Best World samotnom. Pod značkou Best World vytvárame prostredie plné kvalitného obsahu a produktov, ktoré zjednocujú ľudí pod jednou krásnou myšlienkou. Vytvárame budúcnosť plnú splnených snov a nových možností nie len pre jednotlivca, no taktiež pre spoločnosť samotnú. Nové technológie vytvárajú nové možnosti myslenia a rozvíjajú dlhodobo skrytý potenciál každého z nás. Našou víziou je zvrátiť škody, ktoré vytvorila dnešná konzumná spoločnosť. Prostredníctvom našich vzdelávacích programov pomáhame ľuďom, ktorí majú potrebu slobodne sa rozvíjať a tvoriť. V projekte Chose you Destiny sa zameriavame na rozvinutie najprirodzenejších vlastností človeka aké sú sloboda, láska, predstavivosť. Učíme ľudí ako správne nazerať na rôzne bežné vplyvy vonkajšieho sveta na jednotlivca aké sú napríklad práca, domáce úlohy, šport, stravovanie. Poukazujeme na to aké dôležité je v dnešnej dobe zhodiť masku, začať správne dýchať a hlavne vnímať svet okolo seba. Milujeme technológie, ktoré nás neustále posúvajú dopredu, no žijeme tu a teraz a vážime si prítomný okamih ako by mal byť ten posledný. Rozhodli sme sa splniť si všetky svoje detské sny na základe pochopenia základných osobnostných vlastností jednotlivca. Spoznaj sám seba inak všetko je hlúposť. Učíme ľudí ako vedomosti aplikovať do osobného a pracovného života. Keď sa starý človek ovládaný egom a spoločnosťou rozhodne z mesta odísť na tejto ceste plnej výziev prekonáva samého seba a všetky svoje očakávania. Každý nosí v sebe fénixa, ktorý sa zrodí ako nový človek na popole jeho ega a lenivosti. Je len na tebe či mu dovolíš rozprestrieť krídla alebo ho budeš naďalej držať v tejto zlatej klietke. Nájdi svoj talent, nauč sa ho rozvíjať a posuň ho ďalej. Nájdi najlepšiu verziu seba a spoločne nájdeme najlepšiu verziu sveta.
Sú ľudia, ktorým záleží na tom aby sa zastavila devastácia národných parkov a vzácnych lesov na Slovensku. „ Sme zhrození z ťažby dreva, ktorá v nich prebieha. Sme znepokojení z prístupu štátnych orgánov, ktorý ich ohrozuje. Sme ľudia, ktorí milujú lesy a chcú ich chrániť aj pre budúce generácie. Len v Národnom parku Nízke Tatry zmizlo od roku 2004 v dôsledku ťažby viac ako 70 km2 starých lesov. A ťaží sa neustále ďalej. Ak má zmysel chrániť hrady, ktoré boli súčasťou našej histórie možno pár storočí, musí mať zmysel chrániť aj prirodzený svet, z ktorého sme vzišli a ktorý je tu tisíce rokov. Naše deti si zaslúžia divokú prírodu.“
Aj my sme ľudia, ktorý milujú lesy a chcú ich chrániť pre budúce generácie. Si s nami ? Ťažba dreva v lesoch SR má dlhodobo rastúci trend. Od roku 1990 priebežne vzrástol objem ťažby o 75,3 Milujeme Slovensko. Milujeme slovenskú prírodu a naše nádherné národné parky a rezervácie. Práve preto sme sa rozhodli pomôcť. Vďaka vám poputuje časť zo ziskov Best World na iniciatívu My sme les. Aj my chceme svojou troškou prispieť ! Viac sa dozvieš priamo na stránka mysmeles.sk Strom života V spolupráci s Mestskou časťou Nad Jazerom sme sa pustili do ochladzovania Košíc. Cieľom projektu je počas najbližších rokov vysadiť v Košiciach a blízkom okolí 300-tisíc stromov - jeden za každého miestneho obyvateľa, ktoré by pomáhali zmierňovať klímu počas horúcich letných dní. „Sme poctení, že Jazerčania mohli byť prví, ktorí tieto stromčeky sadili. Našli sme v našej mestskej časti 17 lokalít, kde sme spoločne zasadili listnaté aj ihličnaté stromy. Okrem dobrovoľníkov nám pomohla aj spoločnosť Kosit, ktorá zabezpečila záhradnícke náradie. Pridali sa aj ďalšie spoločnosti, ktorým záleží na budúcnosti nášho mesta a vďaka ktorým sme mohli pripraviť občerstvenie pre sadeniachtivých Jazerčanov. Logisticky akciu zabezpečovali zamestnanci nášho miestneho úradu v spolupráci s DCK a Kositom,”

„Sme poctení, že Jazerčania mohli byť prví, ktorí tieto stromčeky sadili. Našli sme v našej mestskej časti 17 lokalít, kde sme spoločne zasadili listnaté aj ihličnaté stromy. Okrem dobrovoľníkov nám pomohla aj spoločnosť Kosit, ktorá zabezpečila záhradnícke náradie. Pridali sa aj ďalšie spoločnosti, ktorým záleží na budúcnosti nášho mesta a vďaka ktorým sme mohli pripraviť občerstvenie pre sadeniachtivých Jazerčanov. Logisticky akciu zabezpečovali zamestnanci nášho miestneho úradu v spolupráci s DCK a Kositom,”

povedala starostka mestskej časti Nad jazerom Lenka Kovačevičová (nezávislá).

Testovací projekt