• Slovenčina
  • Slovenčina

Kto sme ?

Adrián Lacko CEO & Founder

Sme partia mladých a šikovných ľudí, ktorým záleží na prírode a budúcnosti. Snažíme sa priniesť zmenu pohľadu človeka na svet v ktorom žije. Dostali sme možnosť znovu preskúmať a využiť moc, ktorú nám dala sama príroda. Prinášame riešenia na ekologické problémy prostredníctvom zázračných vlastností dávno zabudnutej rastliny – konope.

 

O čo sa usilujeme ?

Matúš Majerčík EVP

 

Verím, že spoločným úsilím dokážeme vytvoriť z tohto sveta lepšie miesto. Naša spoločná aktivita nám umožňuje vyrábať z konope produkty každodennej spotreby a tým znižovať ekologický dopad priemyslu na našu planétu. Práve obrovská využiteľnosť tejto rastliny nám otvára brány do novej éry priemyslu, ktorá nám pomôže chrániť to najdôležitejšie, čo máme- prírodu.

Realizácia našich cieľov

 

Obrovský potenciál a využiteľnosť konope nás motivuje šíriť povedomie o tejto rastline ďalej. Preto sme sa rozhodli konope aj vo vlastnej réžii pestovať. Pri príležitosti Dňa Zeme sme dňa 22. apríla 2020 posadili našich prvých 5 hektárov. Aj toutu výsadbou podporujeme tvorbu stabilného prostredia pre pestovanie a spracovanie konope na Slovensku. Našim cieľom je schopnosť spracovania celých 100% rastliny a tým zabezpečiť vysokokvalitné produkty každodennej spotreby, ktoré vám postupne budeme predstavovať / prinášať.